Корзина
218 отзывов
Корзина
Підгузки-трусики Molfix Jumbo 7 xxlarge 19+ кг 36 шт. -17%

Підгузки-трусики Molfix Jumbo 7 xxlarge 19+ кг 36 шт.

  • В наличии

410 грн.

339 грн.

+380660131922
Оператор, прием заказов
  • +380683966668
    Оператор, прием заказов
Описание

Завдяки універсальній гнучкій системі Anatomic-Fit, спеціально розробленим розмірами та гнучкій системі талії й тіла трусики Molfix ніби були зшиті для вашого малюка.

Повністю відповідають тілу вашої дитини та допомагають запобігти витоку. Зручно рухаються з тілом малюка, навіть коли він має здуття після годування! М'яко сповивають талію вашої дитини, навіть коли вбирають рідину. Їхня еластичність не тільки навколо талії, але й навколо всього тіла. Крім того, через їхню форму, схожу на труси з тканини, спеціально розроблені боки та смужка для відходів.

Можна легко надягати, навіть коли ваша дитина рухається. Сторони спеціально розроблені, щоб полегшити рух. Трусики Molfix можна легко зняти, просто розірвавши боки. Група відходів забезпечує чисте сміття. Можуть бути просто згорнуті та викинуті!

Усі дитячі підгузки Molfix мають повітропроникні та м'які внутрішні та зовнішні шари. Продукти набувають цих особливостей завдяки технології, що використовується під час виробництва й називається Air-soft. Отже, повітропроникність підгузка збільшується й забезпечується м'який дотик.

Алое Вера має лікувальну, пом'якшувальну й зволожувальну дію. Захищає структуру колагену й еластичність шкіри. З іншого боку, ромашка має антисептичну та заспокійливу дію. Це і протиалергійна, і протизапальна дія.

Сертифіковано німецьким інститутом Дерматест.
Дитячі підгузки Molfix гіпоалергенні та не містять матеріалів, які виявилися шкідливими для здоров'я. Завдяки індикатору вологості, що змінює колір (у вологому стані колір змінюється з жовтого на синій), ви розумієте підгузок мокрий чи ні. Час зміни підгузка може бути легко визначено. Подвійна абсорбувальна зона переміщає рідину в глибокі частини підгузка й блокує її. Еластичні бар'єри на частинах ніг забезпечують захист від протікання.

Информация для заказа
  • Цена: 339 грн.
Підгузки-трусики Molfix Jumbo 7 xxlarge 19+ кг 36 шт.Підгузки-трусики Molfix Jumbo 7 xxlarge 19+ кг 36 шт.
В наличии
410 грн.339 грн.
Купить
+380660131922
Оператор, прием заказов
  • +380683966668
    Оператор, прием заказов